Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu

Na základe oznámenia Štatistického úradu Slovenskej republiky oznamujeme občanom, že v priebehu roka 2022 realizuje Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu...

Na základe oznámenia Štatistického úradu Slovenskej republiky oznamujeme občanom, že v priebehu roka 2022 realizuje Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu. Do zisťovania bola vybraná aj naša obec, v rámci ktorého vybrané domácnosti navštívi zamestnanec Štatistického úradu poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky názory a informácie, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky.

Dátum vloženia: 29. 6. 2022 13:53
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 7. 2022 13:54