Közzététel - 4/2021 számú közhatályú rendelet javaslata

Fűr Község tudatja a tisztelt polgárokkal, hogy a község hirdetőtábláján, weboldalán: www.obecruban.sk és a központi elektronikus hivatali táblán: www.slovensko.sk közzétette a 4/2021 számú közhatályú rendelet javaslatát

Fűr Község tudatja a tisztelt polgárokkal, hogy a község hirdetőtábláján, weboldalán: www.obecruban.sk és a központi elektronikus hivatali táblán: www.slovensko.sk közzétette a 4/2021 számú közhatályú rendelet javaslatát, amely kijelenti a „Fűr Község Területrendezési tervének 1/2020-as sz. módosításai” kötelező részét.  Hozzászólásaikat ezen rendelet javaslatához beadhatják írásban, elektronikusan vagy szóbelileg jegyzőkönyvbe foglalva a községi hivatalban 2021 december 21.-ig.

Kelt Fűr, 2021 december 9.-án

Hozzáadás dátuma: 9. 12. 2021 8:43