A Nyugatszlovákiai Villanyművek közleménye

A Szlovák Villanyművek ezúton felszólítják mindazon ingatlanok tulajdonosait, bérlőit és gondnokait, ahol elektromos vezetékek találhatóak, hogy a vezetékeket veszélyeztető fákat vagy bokrokat gallyazzák le, illetve szükség esetén távolítsák el. Ezen munkálatok határideje 2023. március 15. Ha ezidáig nem kerül sor a munkálatokra, a villanytársaság maga végzi el azokat. Ha a gallyazás során biztonsági okokból szükséges az elektromos áram szüneteltetése is, ezt kérhetik 25 nappal a munkálatok elvégzése előtt az odberatel@zsdis.sk e-mail címen.

Hozzáadás dátuma: 11. 12. 2022 19:09