Adatgyűjtés a belföldi és külföldi turizmusról

A Szlovák Köztársaság Statisztikai Hivatalától kapott értesítés alapján tudatjuk a lakossággal, hogy a 2022-es évben adatgyűjtés folyik a belföldi és külföldi turizmusról...

A Szlovák Köztársaság Statisztikai Hivatalától kapott értesítés alapján tudatjuk a lakossággal, hogy a 2022-es évben adatgyűjtés folyik a belföldiés külföldi turizmusról. Az adatgyűjtésbe községünket is bevonták, melynek kapcsán ez évben a Statisztikai Hivatal alkalmazottai meglátogatják a kiválasztott háztartásokat. A megbízott alkalmazott köteles igazolnia magát az egyéni megbízásáról szóló igazolványával. Minden információt és véleményt, melyet a kiválasztott háztartás megoszt, védett, nem publikus és kizárólag az állami statisztika szükségleteit szolgálja.

Hozzáadás dátuma: 29. 6. 2022 13:57