Očkovanie psov a mačiek proti besnote

MVDr. Imrich Karadi oznamuje občanom, že povinná vakcinácia psov a mačiek proti besnote...

MVDr. Imrich Karadi oznamuje občanom, že povinná vakcinácia psov a mačiek proti besnote sa bude konať 2. októbra 2021, v sobotu od 12.00 h do 15.00 h pri hasičskej zbrojnici.

Podľa novely zákona o veterinárnej medicíne nie je možné ošetriť, vakcinovať zviera, ktoré nie je čipované. Zvieratá, ktoré nie sú čipované, budú musieť byť označené na mieste za cenu 12€. Cena zahŕňa aplikáciu respondéru a registráciu v Centrálnom registri spoločenských zvierat. Chovatelia majú so sebou priniesť očkovacie preukazy a OBČiANSKE PREUKAZY V PRÍPADE ČIPOVANIA. Cena očkovania proti besnote jedného zvieraťa je 5,00€. Bude možnosť očkovania aj kombinovanou vakcínou za 10,00€, vydávanie petpasov, odčervenie, predaj antiparazitárnych obojkov.

V prípade nepriaznivého počasia bude určený náhradný termín.

Starší a imobilní obyvatelia môžu nahlasovať osobnú návštevu na telefónnom čísle 0915/600 641.

Dátum vloženia: 30. 9. 2021 8:54
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 9. 2021 8:55