Ukrajnai menekültek részére szervezett árugyűjtés

Fűr Község Önkormányzata tudatja a lakossággal, hogy bekapcsolódik az ukrajnai menekültek részére szervezett árugyűjtésbe...

Fűr Község Önkormányzata tudatja a lakossággal, hogy bekapcsolódik az ukrajnai menekültek részére szervezett árugyűjtésbe.

Községünkben 2022. március 7-én, hétfőn 10.00 órától 11.00 óráig tart a gyűjtés a helyi kultúrházban.

Az adományozott árucikkek a következők lehetnek: téli cipő, zokni, trikó, kesztyű, sapka, termoruha, pokróc, hálózsák, törölköző, törölgetőruha, takaró, egyhasználatú edények, evőeszközök és poharak, vésztöltő, hőmérő, gyermekülés, műanyag táska és zsák, játékok, sampon, tusoló, fogkrém, fogkefe, higiéniai betét és tampon, toalettpapír, szappan, nedves törlőkendő, gyermek pelenka és sampon, kávé, tea, csomagolt ksütemény, keksz, croissant, pástétom, konzerv, csomagolt víz, édesség, gyermektáp, piskóta, bébiétel, gyógyszerek felnőtteknek és gyermekeknek: lázra, gyomorbántalmakra, torokfájásra, fertőtlenítő folyadék.

A ruhaneműk és játékok ideális esetben újak legyenek vagy megkíméltek.

Hozzáadás dátuma: 3. 3. 2022 16:17