Nemzeti vonal a gyermekek megsegítésére

Értesítjük falunk lakosságát, hogy a már meglévő segélyvonalak egy újabbal bővültek...

Értesítjük falunk lakosságát, hogy a már meglévő segélyvonalak egy újabbal bővültek, mégpedig a „Nemzeti vonal a gyermekek megsegítésére” vonallal. Feladatuk a társadalomban helyettesíthetetlen, mivel sokszor egyetlen kapcsolatként működnek a veszélyben lévő emberek és a szakemberek között. A segítségnek éppen ez a távolsági formája biztosítja a maximális magánjellegű helyzetet a problémák megosztására. A segélyvonal ingyenes, a nap 24 órájában működik. A vonal nem névtelen, egy célból – személyes adatok megosztásával tud a tanácsadó célzottan segítséget nyújtani. Bővebb információt a Nemzeti vonal a gyermekek megsegítésére segélyvonalról a www.viacakonick.sk oldalon kaphatnak.

Hozzáadás dátuma: 10. 8. 2021 11:14