Kutyák és macskák veszettség elleni oltása

Karádi Imre, állatorvostól kapott értesítés alapján tudatjuk a lakossággal...

Karádi Imre, állatorvostól kapott értesítés alapján tudatjuk a lakossággal, hogy a kutyák és macskák veszettség elleni kötelező oltására 2021. október 2-án, szombaton 12.00 órától 15.00 óráig kerül sor a helyi tűzoltószertár előtt.

Az állategészségügyi törvény módosításának értelmében csak a becsippelt állatot lehet beoltani. Tehát a csippel nem rendelkező állatot az oltást megelőzően becsippelik, melynek költsége 12 euró. Az ár tartalmazza a csippet és a regisztrációt a háziállatok központi nyilvántartásában. Az oltáshoz szükséges elhozni az oltási igazolványt valamint a személyazonosságit. Az oltás költsége 5 euró. Lehetőség lesz kombinált oltásra is 10 euróért, valamint az állat útlevelének kiadására, féregtelenítésre és vásárolhatóak lesznek élősködők elleni nyakörvek.

Kedvezőtlen időjárás esetén új időpontban kerül sor az oltásra.

Idősek és immobilis polgárok kérhetik a kiszállást lakóhelyükre a 0915/600 641-es telefonszámon.

Hozzáadás dátuma: 30. 9. 2021 8:56