Aktuális időjárás

<<
>>
ma, vasárnap 26. 9. 2021
kevés felhő 26 °C 13 °C
kevés felhő, keleti mérsékelt szél
szélK, 3.39m/s
nyomás1020hPa
páratartalom45%

Navigáció

Tartalom

Közbeszerző profilja

Obec Rúbaň je podľa § 6 ods. 1 písm. b) zákona č. 25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov verejným obstarávateľom a pri zadávaní zákaziek na dodanie tovarov, uskutočnenie stavebných prác a poskytovanie služieb je povinná používať postupy podľa tohto zákona.

Identifikácia verejného obstarávateľa:
Rúbaň
Obec Rúbaň, č. 27, Rúbaň 94136
zastúpené:Ing. Štěpánka Zacharová
IČ: 00309231

Zadávanie zákaziek zabezpečuje obec Rúbaň v zmysle zákona č.25/2006Z.z. o verejnom obstarávaní a v znení neskorších predpisov, respektíve odborne spôsobilej osoby. Podľa § 4 zákona o verejnom obstarávaní podľa finančných limitov sú:

  1. zákazky nadlimitné, zverejňované v Úradnom vestníku Európskej únie, ktorý je dostupný online na webovej stránke simap.europa.eu a vo Vestníku verejného obstarávania, ktorý je dostupný aj on-line na webovej stránke Úradu pre verejné obstarávania v sekcii Vestník - www.uvo.gov.sk.
  2. zákazky podlimitné, zverejňované on-line na web stránke obce Rúbaň, resp. vo Vestníku verejného obstarávania, ktorý je dostupný aj online na webovej stránke Úradu pre verejné obstarávanie v sekcii Vestník - www.uvo.gov.sk.