Aktuálne počasie

dnes, streda 10. 8. 2022
takmer jasno 29 °C 15 °C
takmer jasno, dosť čerstvý východný vietor
vietorV, 5.88m/s
tlak1022hPa
vlhkosť30%

Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu

Typ: ostatné
Na základe oznámenia Štatistického úradu Slovenskej republiky oznamujeme občanom, že v priebehu roka 2022 realizuje Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu...

Na základe oznámenia Štatistického úradu Slovenskej republiky oznamujeme občanom, že v priebehu roka 2022 realizuje Zisťovanie o domácom a výjazdovom cestovnom ruchu. Do zisťovania bola vybraná aj naša obec, v rámci ktorého vybrané domácnosti navštívi zamestnanec Štatistického úradu poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky názory a informácie, ktoré v rámci tohto zisťovania domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky.

Vytvorené: 6. 7. 2022
Posledná aktualizácia: 6. 7. 2022 13:54