Aktuálne počasie

dnes, sobota 29. 2. 2020
9 °C 0 °C
zamračené, dosť čerstvý južný vietor
vietorJ, 6.03m/s
tlak1016hPa
vlhkosť57%

Čiastočná dlhodobá uzávierka miestnej komunikácie - mostu cez potok Paríž

Vážení spoluobčania!
Diagnostikou stavebno-technického stavu mosta v našej obci cez potok Paríž vykonanou oprávnenou autoritou bolo zistené, že na most je možný vjazd vozidiel, ktorých okamžitá hmotnosť je max. 3,5 tony.
Z uvedeného dôvodu bolo vydané rozhodnutie, ktorým sa miestna komunikácia cez predmetný most čiastočne uzatvára na obdobie od 6. 2. 2020 do 31. 12. 2021. Cez mostný objekt bude možná len premávka vozidiel do 3,5 tony a cesta bude zúžená na šírku 3,0 metra. Čiastočná uzávierka dotknutej komunikácie bude vyznačené zvislým dopravným značením.
Táto mimoriadna situácia sa nedotkne služieb poskytovaných našou samosprávou občanom, ktorý bývajú za potokom Paríž. Zber zmesového komunálneho odpadu spoločnosťou Brantner s.r.o. Nové Zámky – vyprázdňovanie kuka nádob a odvoz smetí bude zabezpečené zamestnancami obce.
Toto opatrenie je vyhlasované obecným rozhlasom a vyvesené na úradnej tabuli obce.
Správa o diagnostike a prepočte klenbového murovaného mostu na miestnej komunikácii ku Chateau v obce Rúbaň ako aj Rozhodnutie o zvláštnom užívaní miestnej komunikácie č. S2020/000173-001 z 27. 1. 2020 je umiestené na webovom sídle obce a je prístupné aj na obecnom úrade.

Vytvorené: 7. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 7. 2. 2020 08:31