Aktuális időjárás

ma, szombat 29. 2. 2020
9 °C 0 °C
borús égbolt, déli mérsékelt szél
szélD, 6.03m/s
nyomás1016hPa
páratartalom57%

Navigáció

Tartalom

A Párizs-patakot átívelő híd hosszútávú részleges lezárása

Typ: egyéb
Tisztelt polgártársak!
A Párizs-patakot átívelő híd építési és műszaki állapotának diagnosztikája által kiderült, hogy a hídon maximálisan 3,5 t nehézségű járművek közlekedhetnek.
Ezen okból határozat született a hídon áthaladó út részleges lezárásáról 2020. február 6-tól 2021 december 31-ig. A hídon a közlekedés csak 3,5 t-nál nem nehezebb járművek részére lesz engedélyezett és az út 3 méterre lesz leszűkítve. Az érintett út részleges lezárása függőleges jelzőtáblákkal lesz jelölve.
Ez a rendkívüli helyzet nem érinti az önkormányzatunk által nyújtott szolgáltatásokat a Párizs-patak mögött élő polgárok számára. A vegyes kommunális hulladék gyűjtése az érsekújvári Brantner kft által – a hulladék tároló edények ürítését és a hulladék elszállítását a község alkalmazottaival biztosítjuk.
Ez az intézkedés elhangzik a községi hangos bemondón keresztül, valamint kifüggesztésre kerül a hivatali hirdetőtáblára is.
A jelentés és az átszámítás a Kastélyhoz vezető úton található boltíves téglahíd diagnosztikájáról, valamint a 2020 január 27-én a S2020/000173-001 sz. alatt kiadott Határozat a rendkívüli úthasználatról a község weboldalán és a községi hivatalban is elérhető.

Készítve: 7. 2. 2020