A hulladékok elkülönített gyűjtésének időpontja

-

Fűr község önkormányzata tudatja a lakossággal, hogy a községi hivatal alkalmazottai 2014 október 2-án, azaz a holnapi napon gyűjtik össze a műanyag flakonokat valamint az üvegeket és 2014 október 3-án, azaz pénteken az elektromos hulladékot. A műanyag flakonokkal teli kék zsákokat illetve az üvegekkel teli fekete zsákokat szíveskedjenek kitenni a kapuk elé csütörtökön a reggeli órákban. Az elektromos hulladék gyűjtése pénteken reggel 8 órától kezdődik, az elektromos hulladékot a község alkalmazottai szállítják ki a háztartásokból, udvarokból. Kérjük falunk lakosságát, hogy az elektromos hulladékot ne helyezzék el már előzetesen az utcákon!

Továbbá tudatjuk polgárainkkal, hogy az októberi hónap folyamán, azaz 2014 október 6-tól kezdődően minden pénteken az önkormányzat összegyűjti az utcára helyezett biohulladékot is.

Hozzáadás dátuma: 1. 10. 2014 0:00