Náhodný výber z galérie

tlak1012.69hPa
vlhkosť91%
sneženie0.29mm

• Informácia o podmienkach práva voliť a práva byť volený tu ku stiahnutiu
  • Určenie rozsahu výkonu funkcie starostu                                                 Obecné zastupiteľsvo Obce Rúbaň uznesením č. 296/2018 zo dňa 20.06.2018 určuje na celé nasledujúce volebné obdobie: 2018 - 2022 rozsah výkonu funkcie starostu obce Rúbaň takto: 1  (slovom: jeden)
  • Určenie počtu poslancov a volebných obvodov  tu ku stiahnutiu                      Obecné zastupiteľstvo Obce Rúbaň uznesením č. 295/2018 zo dňa 20.06.2018 určuje na celé volebné obdobie: 2018 -2022 počet poslancov Obecného zastupiteľstva obce Rúbaň: 5 (slovom: päť) a volebný obvod: 1 (slovom: jeden)
  • Zverejnenie počtu obyvteľov obce ku dňu vyhlásenia volieb:  942 (slovom: deväťstoštyridsaťdva)
  • E-mailová adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do miestnej volebnej komisie  podatelna@obecruban.sk
  • Zapisovateľ miestnej volebnej komisie tu ku stiahnutiu
  • ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby starostu obce Rúbaň tu ku stiahnutiu
  • ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby do Obecného zastupiteľstva v Rúbani  tu ku stiahnutiu
  • Informácie o spracúvaní osobných úadjov pre voličov tu ku stiahnutiu
  • Výsledky komunálnych volieb tu ku stiahnutiu