Fényképgaléria

Aktuális időjárás

ma, szerda 12. 12. 2018
zatazenosesnezenim 2 °C -5 °C
enyhe havazás, északnyugati mérsékelt szél
szélÉNy, 3.71m/s
nyomás1006.39hPa
páratartalom94%
hóesés0.13mm

Navigáció

Tartalom

• Információ a választási jogról és a választhatóság jogáról tu ku stiahnutiu
  • A polgármesteri funkció terjedelmének meghatározása Fűr Község Képviselőtestülete a 296/2018 sz. 2018.06.20-án hozott határozatában meghatározza  az egész  elkövetkezendő választási időszakra: 2018 - 2022 a polgármesteri funkció teljesítésének tartamát a következő képpen: 1 (szóval: egy)
  • A képviselők számának és a választási körzeteknek a meghatározása  Fűr Község Képviselőtestülete a 296/2018 sz. 2018.06.20-án hozott határozatában meghatározza az egész  elkövetkezendő választási időszakra: 2018 - 2022 Fűri Községi Képviselőtestület képviselőinek számát: 5 (szóval: öt) és választói körzetet: egy (szóval: egy)
  • A község lakosainak számának közzététele a választások kihirdetési napjához: 942 (szóval: kilencszáznegyvenkettő)
  • E-mail cím a helyi választási bizottságba történő delegálási értesítő kézbesítésére: podatelna@obecruban.sk
  • A helyi választási bizottság jegyzőkönyvvezetője tu ku stiahnutiu
  • A polgármester választására nyilvántartott jelöltek jegyzéke tu ku stiahnutiu
  • A képviselőtestület képviselőinek választására nyilvántartott jelöltek jegyzéke tu ku stiahnutiu
  • Információ a választók személyi adatainak kezeléséről tu ku stiahnutiu
  • Választási eredmények tu ku stiahnutiu